Łączna liczba wyświetleń

piątek, 16 grudnia 2011

 Choinka ustrojona w kąciku stoi,tylko prezentów brak,i zanosi się że ich w tym roku nie będzie pod tą choinką.Wyjeżdżam do córki by świętować z wnusią i małym wnukiem.Wrócę w przyszłym roku ;-) a choinka będzie na mnie czekać i może św.Mikołaj zabłądzi na to trzecie piętro mimo nieobecności domowników.
Gwiazdę zakupiłam w zeszłym roku u Janeczki w  http://janeczkowo.blogspot.com/  Bardzo mi się podobała,a że mój stary szpic na choinkę już miał sporo lat i pięknością nie był nigdy,więc z miłą chęcią zakupiłam tą gwiazdę,która teraz bardziej pasuje niż ten plastykowy szpic.
 Ta girlanda świerkowa wisi tu cały rok.Od 1listopada ustrojona Bożonarodzeniowo aż do Wielkanocy.Na Wielkanoc zmienia szatę na jajeczno-kwiatową,i tak se wisi aż do 1 listopada.
Jak wiadomo jestem bliźniakiem,a bliźnięta to leniuchy ;-))))) nie chce mi się często zmieniać ustrojenie tej girlandy....dwa razy do roku wystarczy.
Bałwanki wyszyłam już jakiś czas temu i też sobie wiszą cały rok nad komputerem.
 Tak wygląda dzwonek z bliska.
To są zaczęte prace i nie wiem kiedy skończę...w zasadzie to te irysy miały być bieżnikiem,ale drugą stronę źle obliczyłam i już wiem że jej nie skończę.Odetnę tego jednego irysa i....może ktoś chce!
Te fiolety na pewno będą bieżnikiem,ale zastanawiam się czy jeszcze coś wyszyć,czy tylko obszyć koronką i gotowe.
 Z powodu wyjazdu w tym roku już tu nie zawitam.
Wszystkim czytającym,podglądającym i obserwującym życzę:
Spokojnych, pełnych radości i nadziei Świąt Bożego Narodzenia, oraz zdrowia,pomyślności i samych sukcesów w tworzeniu pięknych i niezapomnianych dzieł Waszych rączek!!!

4 komentarze:

 1. Cudne są Twoje hafty :)
  Elu droga...I Tobie wszystkiego co najlepsze!Zdrowych,pogodnych i rodzinnych Świąt.A w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze zaczynając od zdrówka oczywiście :) Reszta taka jaką sobie tylko wymarzysz.Pozdrawiam Ula

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz śliczne ozdoby świąteczne a bieżnik w fioletach bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Choinka na honorowym miejscu. Obrazy piękna ozdobą salonu.
  A bałwanki powalają :).

  OdpowiedzUsuń